ברזים בזול

כולנו צריכים ברזים, כולנו רוצים ברזים איכותיים, אך אף אחד לא רוצה לשלם מחירים גבוהים. האם אפשר לקנות ברז איכותי במחיר נוח יותר. כדי לקנות ברזים בזול אתם צריכים לבצע סקר שוק מעמיק וכמובן להיות מעט ברי מזל. זה בדיוק הזמן להבין כמה דברים חשובים לפני קנייה של ברז במחיר נוח.

לשלם בזול גם בטווח הארוך

מי שמוצא ברז במחיר זול צריך לזכור שלעתים המחיר הוא מראה לאיכותו של הברז. אמנם בעולם הגלובלי והמשוגע שבו כולנו חיים ברור כי לא תמיד המחיר מגיע בערך ישר לאיכות, כי יש היום מיתוג וסמלי סטטוס בכל מיני תחומים, אך בסופו של דבר כשמדובר בברז שהוא מוצר די בסיסי, המחיר יכול לומר הרבה. אם אתם רוכשים ברז זול יכול להיות שתשלמו ביוקר בהמשך כיון שהברזים הללו יכולים להיות מאוד לא עמידים או לא נוחים. חשוב מאוד לבדוק את שני הפרמטרים הללו לפני שאתם רוכשים אותם וכמובן לוודא שיש אחריות מלאה לפחות לשנה אחת, וכך תוכלו לבצע רכישה זולה ובטוחה.

מאיפה נשיג ברזים בזול?

אם אתם רוצים למצוא ברזים בזול אתם חייבים לחפש בכל הפלטפורמות. אתם חייבים לחפש אותם גם באינטרנט בחנויות וירטואליות, גם באתרי מכירה מחו"ל כמו למשל אלי אקספרס או איביי וכמובן גם בחנויות לכלים סניטריים ומוצרי אינסטלציה. כמובן שבכל קנייה יש יתרון וחיסרון. כמו למשל קנייה מהאינטרנט שיכולה להיות זולה מאוד אך לא תמיד תדעו מה אמינות הספק, אפילו שהוא בפלטפורמה מוכרת. קנייה כזו יכולה להיות בעייתית כיוון שלא תיגעו בברז ולא תראו אותו בגודל האמיתי שלו ויכול להיות שהוא לא יתאים. בכל מקרה חפשו בכל המקומות הללו עד אשר תמצאו ברז טוב במחיר הולם.

כיצד כדאי לחפש ברזים?

אם אתם רוצים לחפש ברזיל בזול ואתם קצת מתבלבלים מסקר השוק שאתם מנסים לבצע כדאי לכם לעבוד בצורה מסודרת. תחילה, תבינו איזה ברז אתם רוצים ורק לאחר מכן תחפשו. אחת הבעיות הגדולות ביותר בחיפוש ברזים בזול היא לחפש ברז לפי מחיר ולא לפי ההתאמה לעיצוב ולשימוש. מצב כזה יכול להיות מבלבל כי ברזים מסוגים שונים ובעיצובים שונים ילוו בתגי מחיר שונים, ולכן קל מאוד להתבלבל. אם תבחרו את הברז שאתם רוצים לקנות ואז תתמקדו בפערי המחיר, יהיה לכם הרבה יותר נוח והקנייה גם תהיה יותר מהירה.

קניית ברז ביחד עם הכיור

אחת השיטות להוזיל את המחיר של הברז היא לקנות אותו ביחד עם עוד כמה מוצרים. קניית ברז יחד עם כיור באופן מובנה או מאותה החנות, יכולה להיות קנייה הרבה יותר משתלמת. הבעיה היחידה היא שלא תמיד תצטרכו לקנות גם כיור ולכן אין טעם לחתור לקנייה משתלמת יותר שתהיה בסופו של דבר יקרה יותר ולא כל כך נחוצה. קניית כלים סניטריים נוספים ביחד עם הברז יכול להיות רעיון טוב אך שוב, חשוב לקנות פריטים או מוצרים שאתם באמת צריכים. למשל, יכול להיות שיהיה מבצע על שני ברזים ואז תוכלו להחליף את ברז נוסף בבית וכן הלאה. 

ברז עם תקן ואחריות מלאה

לא משנה איזה ברז אתם קונים ולא משנה מה המחיר שאתם משלמים עליו, הוא חייב להיות עם תקן והוא חייב להיות מלווה באחריות. אלו הם שני פרמטרים שיקבעו עד כמה הקנייה שלכם אמינה, וללא שני אלו לא תוכלו להיות בטוחים בכך במאה אחוזים גם אם המקום שממנו אתם רוכשים נראה אמין למדי ומוכר מאוד בשוק. גם בקנייה ברזים בחו"ל יש תקנים אירופאיים שמצביעים על אמינות הברז ועמידותו.
 from avildis-blog.tumblr Fee

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מהם הפרמטרים לבחירת ברזים למטבח

ברז כסוף למטבח

הסוד לכיור שמור לאורך ימים