הדרך הנכונה לתחזוקת כיורי נירוסטה

תחזוקה נכונה מונעת מכיור לצבור קורוזיה, בלאי, שחיקה ונזקים. התחזוקה גם אחראית למנוע נזילות ורטיבות ובזכותה אפשר ליהנות משימוש תקין בכיור למטבח או לשירותים לאורך זמן. בנוסף, יש להביא בחשבון את כללי התחזוקה השונים עבור סוגים מסוימים של כיורים. תחזוקה של כיורי חרסינה ושיש למשל שונה מתחזוקת נירוסטה ולכן מחייבת שימוש באמצעים אחרים.הדרך הנכונה לתחזוקת כיורי נירוסטה עוברת בטיפים הבאים:

א. השתמשו במוצרי ניקיון ייעודיים – לא כל מוצר ניקיון שבעזרתו אפשר להבריק את כיור החרסינה מתאים גם לנירוסטה. השימוש במוצרי ניקיון ייעודיים קריטי כדי ליהנות ממה שיש לנירוסטה להציע. חומרי ניקיון אלו יבריקו את הכיור במהירות ויגנו עליו מפני הצטברות של חיידקים.
ב. הקפידו על תחזוקה קבועה – זה טיפ שמתאים לכל סוגי הכיורים, אך הוא מציע את התועלת הרבה ביותר דווקא על משטחי נירוסטה. הקפדה על תחזוקה קבועה של כיורי נירוסטה חוסכת זמן ומאמץ. היא מאפשרת לשמור על המראה המבריק של הנירוסטה לאורך זמן וכך לחסוך את ספיגת כתמי השומן או הלכלוך.
ג. שלבו חומרי ניקיון טבעיים – יש הרבה חומרי ניקיון טבעיים שיכולים להחמיא למראה של הנירוסטה ולשדרג את הכיור. אפשר להזכיר למשל את הלימון, החומץ או הסודה לשתייה ולקבל טיפים לניקיון והברקה של כיורי נירוסטה גם במטבחים של בתים פרטיים. השילוב של חומרי ניקיון טבעיים חוסך בהוצאות ומגן על הכיור.

כיורי נירוסטה - ורד ברזים וכיורים

הוראות תחזוקה של היצרן

היצרנים הגדולים מפרט בפני כל לקוח מה הוא צריך לעשות על מנת לתחזק ולנקות כיורי נירוסטה. הוראות אלו מופיעות על גבי האריזה של המוצר או ניתנות על ידי הנציגים בחנות של המשווק המורשה. אפשר להגיע לחנות כדי להתייעץ עם המוכרים במקרה שבו מופיעים כתמים על הנירוסטה, לקרוא מידע דרך אתרי האינטרנט או להשאיר שאלות ברשתות החברתיות.


בשורה התחתונה, תחזוקה של כיורי נירוסטה אמורה להיות משימה פשוטה. אחד היתרונות הגדולים של הנירוסטה הוא עמידות בפני שחיקה ובלאי, אך בעזרת כללי הניקיון הנכונים ניתן לשדרג עוד יותר את הכיור ולהגן עליו.

המאמר הדרך הנכונה לתחזוקת כיורי נירוסטה פורסם ראשון בבלוג
 from avildis-blog.tumblr Feed
https://avildis-blog.tumblr.com/post/164479183355/%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%94%D7%A0%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%AA%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%AA-%D7%9B%D7%99%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%A0%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%94

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מהם הפרמטרים לבחירת ברזים למטבח

ברז כסוף למטבח

טיפים שימושיים לתחזוק נכון של ברז נוצץ